Blog

Alternativy k Google Analytics.

Zajímá vás, jaká je návštěvnost vašich webových stránek? K tomu nepotřebujete Google Analytics. Existuje několik nástrojů se zaměřením na ochranu osobních údajů.

Optimalizujeme web s Contact Form 7 a Google reCaptcha

Dva velmi populární pluginy pro kontaktní formulář a antispam ochranu formulářů na webu postaveného v WordPress. Ale co dělat, pokud snižuji výkon a rychlost webu v Google Pagespeed Insignt a jiných metrikách? Pojďme se společně podívat na jedno z možných řešení, kterým zlepšíme naše výsledky.

Základní zabezpečení WordPress pro začátečníky

WordPress používá více než 35 % všech webů a není žádným překvapením, že existují stovky tisíc různých bezplatných a prémiových šablon (temát) a pluginů a že existují a neustále se objevují nové a nové chyby v jejích zabezpečení.

Nejlepší WordPress pluginy pro zálohy webu začátečníky

Více než 35 % všech webů na internetu je postaveno na WordPress. Není divu, že tisíce těchto webů každý den „léhnou“ pod náporem „hackerů“ nebo jakékoliv jiné chybě.

Pokud jde o váš web, záloha WordPress rozhodně stojí za pozornost. Jinak to s provozem webu nemyslíte vůbec vážně!

Podrobné nastavení WordPress po instalaci pro nováčky.

Je zřejmé, že jakmile vytvoříte instalaci svůj první web nebo e-shop na WordPress, hlava se točí z množství nejrůznějších položek menu, nastavení a možností přizpůsobení webu na WordPress.

V tomto článku projdeme všechny základní funkce a vysvětlíme, co jednotlivé položky nastavení  dělají a jak je nastavit tak, aby vyhovovaly vašim potřebám.

Pojďme se na to podívat…