Logo FFS.cz

Netrapte se s WordPress. Vše vyřeším za Vás.

Odvirování a zabezpečení

Provedu odstranění virů a malwaru z WordPress webu a databáze, web zabezpečím se zárukou. Čas nutný k opravě webu je od 2 do 24 hodin. Úspěšnost 100 %

~3 500 Kč

Zrychlení a optimalizace

V 90 % není nutno měnit webhosting ani pořizovat drahé WordPress pluginy. Provádím zrychlení WordPressu na maximum. Čas nutný k optimalizaci webu na WordPress je do 3 dnů.

~3 500

Migrace WordPress webu

Migrace 1:1
Bezbolestná migrace WordPress webu na jiný web hosting / doménu zcela bez výpadků. Celkový čas, nutný k migraci webu je od 10 min do 2 hodin.

~500 Kč

Správa webových stránek na WordPress

Znáte to, když na webu přestane něco fungovat? Zvlášť po aktualizaci pluginů či jádra nebo web někdo napadne a je potřeba ho složitě dávat do pořádku hlavně když máte e-shop? Toto vše vyřeším za Vás, správné a rychle. Postarám se o váš web.

Jednorázová správa

Navíc mohu pomocí s konfigurací Cache a zabezpečením webu. Zkontroluji a navrhnu případná řešení jak celkově vyladit web tak, aby poskytoval lepší výsledky ve výkonu.

1 500 Kč

Měsíční správa webu

V ceně správy mohu poskytnout různé pluginy:
Elementor Pro, WP Bakery, JetPlugins, Perfmatters, WP Rocket, Asset CleanUp, RankMath PRO, Yoast Premium, FileBird, Wordfence Premium.

od 500 Kč

Správa webu PRO

V ceně správy mohu poskytnout různé pluginy:
Elementor Pro, Divi, WPBakery, JetPlugins, Perfmatters, WP Rocket, Asset CleanUp, RankMath PRO, Yoast Premium, FileBird, Wordfence Premium.

od 2 000 Kč

individuální množstevní sleva od 2 webů

* Optimalizace rychlostí, včetně zabezpečení webu a případné pluginy a hosting pro web je poskytován v ceně pravidelné měsíční správy za předpokladu, že správa je sjednaná minimálně na 12 měsíců. Stabilita a výkon hostingu je vhodný i pro středně velké až náročné e-shopy.

Poskytuji konzultace „jak na to“.
Včetně dozoru nad vývojem webu.

Zhodnotím web nebo e-shop, kde odhalím chyby a navrhnu případné řešení.
Konzultace ohledně optimalizace rychlostí webu, zabezpečení nebo dohled nad jeho vývojem.

Konzultace

Nabízím nejen své znalosti, ale i ruce. Obrátit se na mě můžete, když nevíte jak na to. Poradím, nakopnu, posunu dál a doporučím nejlepší možné řešení z vlastní praxe.

1 600 Kč / hodina

Dozor nad vývojem

Moje klienti jsou různí. Digitální agentury, podnikatele a majitelé menších i velkých firem,  markeťáci a začínající tvůrci webů. Pomůžu vám s vývojem webu, s vedením týmu.

od 20 000 Kč

Hledáte vhodný a prověřený hosting pro WordPress a WooCommerce?

SvetHostingu

Od 71 Kč / měsíčně

WP-HOSTING

Od 60 Kč / měsíčně

FFS.cz

Od 50 Kč / měsíčně